Sieň slávy
Sieň slávy je zoznam tých, ktorí sa svojimi aktivitami a pôsobením významnou mierou podieľali na rozvoji československého/svetového skoku, alebo sa priamo podieľali na rozvoji Kreedz Slovakia.

A L | E N
Známy jumper, ale hlavne kóder (v istom čase admin na Xtreme-Jumps.eu). Určite väčšina z vás pozná jump server J2S (Jump to sky), o ktorý sa poctivo staral a neustále ho vylepšoval. V dobe svojej najväčšej slávy si naň chodili zaskákať aj také legendy ako T3dBundy, tarGet-, ndR a mnohí iní. Po nahodení vylepšenej verzie svojho pluginu sa stal J2S jedným z najlepších serverov s kopou inovatívnych prvkov.

ButtH3ad
Tohto človeka isto všetci poznáte. Pred pár rokmi aktívny a veľmi dobrý jumper. Momentálne je to manažér a technický správca #KZSK, má na starosti správu serverov, propagáciu webu a rôzne dôležité rozhodnutia týkajúce sa fungovania tohto webu. Je autorom niekoľkých pluginov, vrátane KZSK jump pluginu, a občasne si rád zaskáče. Jeho najväčšou zásluhou je založenie #KZSK komunity spolu s perd0m, ktorá funguje už od roku 2007 a dúfajme ešte dlho fungovať bude.

dajrokan
Ďalší jumper, ale najmä kóder. Jeho pýchou je jump server ZUMPA, ktorý bol vo svojej dobe jedným z najlepších a najnavštevovanejších serverov. V dnešnej dobe je už asi mimo provoz. Jeho plugin je dostupný k voľnému stiahnutiu.

ERXIT
Vo svojej dobe elita skoku, minimálne toho československého. Je jedným z prvých hráčov na SVK/CZE scéne, ktorým sa podarilo skočiť 250 units LJ. Presnejšie povedané bol tretím, po s0liD-ovi a fr1eNds-ovi. V súčasnosti už dlhú dobu neaktívny, no v minulosti pomohol KZ skoku tým, že zistil, ako sa dá pomocou starej verzie fps-death merať dĺžka skokov, aj keď tam ešte nebola táto funkcia priamo zabudovaná. Dokonca aj eDark, samotný autor programu fps-death, bol prekvapený, keď sa dozvedel, že je s tou verziou možné, a to iba s minimálnou odchýlkou. Za to mu patrí vďaka!

FR33DY.
Jeden z najväčších skillerov v Československu! Momentálne je už dlhú dobu inactive, no jeho robotická ruka ostane mnohým oldschool hráčom v pamäti asi navždy. Najviac vynikal v skokoch do diaľky (LJ 251, BHOP 244), no možno niektorí ani neviete, že mal takmer svetový rekord na mape sn_noobbean, kde prekonal svoj idol ndR-a o 3 sekundy.

fr1enDs
Jeden z tých naozaj TOP hráčov minulosti, ktorý však nebol iba dobrým jumperom. Mal niekoľko rekordov na KZSK, ale z nejakých príčin ich chcel odstrániť a pravdepodobne prestal aj navštevovať web. Je prvým českým jumperom, ktorý pokoril hranicu 250 units LJ, celkovo druhým v Československu po s0liD-ovi. Takisto bol aj vynikajúcim bhoperom. Venoval sa taktiež moviemakingu (illusion-pictures) a účinkoval v pár videách ako napr. Jumpers from the heart of Europe, SVK-CZE jump movie.

jab
Jab je človekom, ktorý sa nám už dlhodobo stará o grafickú stránku webu, je autorom designu. Bez ľudí ako je on by tieto stránky existovať jednoducho nemohli.

oRioN
Nie som si istý koľko z Vás ho pozná aspoň z počutia, ale patril k najlepším bunnyhoperom sveta. Bol držiteľom svetových rekordov na mapách ako clintmo_bhopriver (00:24), clintmo_bhopwarehouse (00:25), clintmo_bhoptoon (00:39). Veľmi dlhú dobu je už inactive a nebolo o ňom nič počuť v súvislosti s KZ.

perd0
Spoločne s ButtH3adom zakladateľ #KZSK, v minulosti dobrý jumper pôsobiaci najmä na serveri J2S, dnes však skáče už len pomenej, rekreačne. Je hlavným adminom Kreedz Slovakia, stará sa o všeobecný chod webstránky, o jej aktivitu, organizáciu turnajov a udržiava ju stále aktuálnou. Je taktiež celosvetovo známym mapperom, na svojom konte má niekoľko máp, ktoré sa nachádzajú aj na Xtreme-Jumps.eu.

rEs0LuTe
Tento jumper sa zaslúžil o toto umiestnenie ani nie tak kvôli tomu, že by bol oldschool hráčom, aj keď je to už pár rokov čo je na scéne, ale hlavne svojimi skvelými výkonmi. Je jedným z najmladších, ale zároveň najtalentovanejších hráčov v strednej Európe. Kto nevidel aspoň jedno jeho demo prišiel o veľa, pretože vie skĺbiť rýchlosť s eleganciou pri zdolávaní nielen ľahkých máp, ale aj takých, ktoré väčšina ledva zvládne s checkpointami. Takisto získal aj pár svetových rekordov na kz_adventure, j2s_4tunnels, ale najmä na bkz_goldbhop, kde porazil bhop majstra s nickom Z0ck3r007. v súčasnosti už prakticky neaktívny, skáče už len sporadicky.
Je tu však ešte niečo, kvôli čomu do Siene slávy právoplatne patrí. Je to práve on kto nakódil celú webstránku #KZSK a obrovskou mierou sa tak zaslúžil o jej existenciu. Za to mu patrí veľké poďakovanie!

s0liD
s0liD je pravdepodobne najznámejším slovenským jumperom vo svete. Preslávil sa tým, že ako prvý v Československu pokoril hranicu 250 units (máj 2006). Lenže toto nie je pravý dôvod prečo ho pozná väčšina jumperov. Zaslúžil sa o to veľkým množstvom skvelých máp z ktorých spomeniem napr. kz_streetb0ck, kz_heat, kzm_tinymountain, kz_highlands a mnoho ďalších, vrátane tých so slD a j2s tagom. Istú dobu bol na XJ v mappers teame, kde pomáhal hľadať bugy na mapách a podieľal sa na schvaľovaní nových máp.
V súčasnosti sa venuje tvorbe máp do KZmodu.

Nasleduje zoznam ľudí, ktorí sa možno až do tak výraznej miery nezaslúžili o rozvoj CZE/SVK KZ scény ako tí uvedení vyššie, no taktiež si zasluhujú tu byť:

0x`proClimber
Angelo
A SheK*
bk#kL
el sYmp4tIco
jAMaLaT0R^
mTj
mx3
No-one-Smith
ORANGE
pak0stino
pHs
Proxim0
pterodont/sebevrah
QiXO
r.eactive
shooting-star
SKreco
steel
t9
tass0
TeRmik
tOsi
zMYsel preds4Vzatia:|
Zradny_gajdosik
Umeni je panna
ShoutBox
13.10.2021 15:54:27
Už pomaly 10 rokov od mojej registrácie, ten čas ale uletí, dúfam že sa tu máte všetci fajn a užívate--
21.07.2021 19:06:50
Kľudne aj nabudúce -
21.07.2021 12:57:33
saved -
13.07.2021 19:03:25
Taktiež nemám problém prispieť
13.07.2021 12:43:12
rozhodně prispěju a rozhodně nebudu sám, hoď to prosím na KZSK steam skupinu -
12.07.2021 22:46:16
Nazdar ľudia, za cca 2 týždne musím znovu zaplatiť za website na další rok, čo je približne 45€. Každý rok to platím sám, pretože #kzsk nechcem zrušiť (kvôli history), no tento krát nad tým naozaj rozmýšľam. Je mi blbé platiť to každý rok, keďže to už podstate nepotrebujeme, no ako hovorím, takisto to nechcem dať off navždy. Preto, ak je niekto, kto by chcel pomôcť hocijaké € (paypal), aby som to neplatil zase iba ja sám, dajte mi vedieť, buď tu, alebo na Steam. Díkes.
All rights reserved 2007-2020 © by KZSK.sk # Coded by Jakub "rEs0LuTe" Sedláček. Designed by Oldřich "jab" Selner.